Poschodové rodinné domy HAAS FERTIGBAU

Chystáte sa stavať dom? Využite dotácie na obnoviteľné zdroje energie.

Využite dotácie na zelenú energiu a získajte príspevok až 3 400€ na tepelné čerpadlo, alebo 1 750€ na slnečné kolektory.

Poschodové rodinné domy

Takmer tretina Slovákov si pri predstave svôjho domu snov predstaví poschodový dom. A nie bez dôvodu: poschodový dom nielenže ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu, ale aj nespočetné množstvo možností vyhotovenia.

Svôj poschodový rodinný dom si môžete samostatne architektonicky naplánovať alebo si vybrať z katalógu jeden z našich osvedčených projektov.

Podstatné je ale to, že naše domy sú dobre naplánované.

Získať katalóg poschodové domy 2022 od HAAS FERTIGBAU

Stavba poschodových domov Vzorový poschodový dom HAAS FERTIGBAU ocenený viacerými cenami v Nemecku.
Okrem praktickosti je aj energeticky pozitívny čo znamená, že spotrebuje menej energie ako sám vyprodukuje.

Radi Vás zoznámime so spokojnými zákazníkmi, navštívime vzorové domy a vysvetlíme výhody stále modernejších drevostavieb. V HAAS FERTIGBAU máme riešenie pre každého, aj najnáročnejšieho zákazníka, o čom Vás presvedčíme radi a kedykoľvek.

Stavba poschodových domov Vyberte si zo širokej ponuky starostlivo navrhnutých poschodových domov HAAS FERTIGBAU.

Získať katalóg poschodové domy 2022 od HAAS FERTIGBAU

 

Stupne dokončenia rodinných domov

Ponúkame tri stupne dokončenia rodinného domu: PRAKTIK, PRAKTIK PLUS A NA KĽÚČ.

Vo všetkých troch stupňoch musí byť dom komplet dokončený zvonku. Pri prvom pohľade tak nie je možné rozoznať v akom stupni rozostavanosti sa dom nachádza a nepúta tak zbytočnú pozornosť.

DOM NA KĽÚČ

Je dom pripravený na prinesenie nábytku a nasťahovanie sa. V dome sa svieti, kúri, tečie teplá, studená voda. Dom je vymaľovaný, vyupratovaný. V ten deň ako je Vám dom odovzdaný nič nebráni tomu, aby ste mohli bývať.

PRAKTIK PLUS

Je veľmi vhodný pre klientov, ktorým hypotekárny úver celkom nepokrýva potrebnú investíciu. Môžu si tak dom dokončiť postupne. Nedokončené sú veci, ktoré sa dajú ľahko vymeniť t.j. dlážky, dvere, sanita a vymaľovanie.

PRAKTIK

Dom je dokončený zvonku ale vo vnútri sú surové sadrokartónové steny, potrubia sú už zasadené do stien, aby nebolo z Vašej strany potrebené robiť zásahy, ktoré by mohli narušiť statiku a tepelno-technické parametre stien, ktoré garantujeme. Je nutné si však svojpomocne natiahnuť elektrinu cez zabudované "husie krky" osadiť kúrenie a pod.

Podrobné rozsahy prác v jednotlivých stupňoch dokončenia získate po vyplnení cenového dopytu.

15 dôvodov, prečo stavať s HAAS FERTIGBAU

Drevo a stavby z dreva

Drevo je ideálny stavebný materiál.

Drevostavby majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a lepšiu mikroklímu. Výhodná je aj rýchlosť výstavby. Stavby z dreva sú trvalé, veď najstaršie dochované drevostavby sú zo 7. storočia. Zároveň je drevo prirodzene obnoviteľnou surovinou, čo hrá veľkú úlohu v programe trvalo udržateľného rozvoja.

Nízkoenergetické domy

Domy HAAS FERTIGBAU majú už v základnom vyhotovení nízku spotrebu energie.

Napr. vďaka bezkonkurenčnej izolačnej stene Thermo-Protect Premium s hrúbkou 34,3 cm získate koeficient prestupu tepla v hodnote vynikajúcich U = 0,14 W / m2K. Šetrite drahú energiu aj v mrazivých zimných dňoch a ponechajte si teplo doma. Váš dom sa navyše neprehreje ani v žeravých letných horúčavách.

PEFC - Certifikát o pôvode dreva

HAAS FERTIGBAU používa len drevo, o ktorom vie všetko.

Pozná jeho rodokmeň, vie, odkiaľ pochádza. Aj preto si v HAAS FERTIGBAU na kvalitu dreva môžete staviť. Ako jedna z mála firiem na trhu stále používa certifikované drevo PEFC. Na Slovensku je aktuálne "hitom" použitie poškodeného kalamitného dreva len z dôvodov nízkych cien. Toto sa Vám u nás garantovane nestane!

Poschodový dom cena

Používa výhradne tie najkvalitnejšie stavebné materiály.

Cieľom HAAS FERTIGBAU je bezchybné fungovanie rodinného domu do budúcnosti. Preto používa výhradne tie najkvalitnejšie stavebné materiály, prvky a konštrukcie (napríklad viacvrstvové opláštenie stien či monolitické podlahové konštrukcie) a prepracované certifikované systémy.

Variabilná stavba domu

Stavebný systém HAAS FERTIGBAU je variabilný.

Umožňuje kvalitnú výstavbu drevostavieb v rôznom rozsahu od dodávky kompletne na kľúč cez takmer hotový dom s dokončenými inštaláciami a základmi, podlahovými konštrukciami, hrubú stavbu až po zabezpečenie jednotlivých stavebných dielcov. Konečný rozsah dodávky je na Vás.

Individuálny návrh domu architektom

HAAS FERTIGBAU má rozsiahlu ponuku typových domov.

Ale samozrejmosťou je aj stavba domu podľa individuálneho návrhu klientov či architektov. Typové domy zahŕňajú jednoposchodové bungalovy či rodinné domy s prízemím a obytným podkrovím. Všetky možno pritom upraviť podľa priania.

Drevodom s dlhou životnosťou

Naše drevostavby majú dlhú životnosť.

Sú známe tisíce drevených stavieb, ktoré už existujú niekoľko storočí. Tiež systém HAAS FERTIGBAU je navrhnutý pre viac generácií, aby mohli v drevostavbách stráviť svoj život aj Vaši potomkovia.

Záruka statika drevodomu

Záruka na statiku domu je 30 rokov.

Vďaka preverenému a kvalitnému systému, jeho dokonalému spracovaniu a mnohoročných skúseností z realizovanej výstavby si HAAS FERTIGBAU môže dovoliť veľkorysú garanciu.

Poschodové domy cena

Drevostavby sú rýchlo pripravené na bývanie.

Kým murované stavby musia veľa mesiacov vysychať, do drevostavby sa môžete nasťahovať prakticky okamžite. Výstavba pritom trvá len tri mesiace.

Odhlučnenie drevodomu

Perfektné odhlučnenie je doménou drevostavieb HAAS FERTIGBAU.

Nemyslite pri stavbe domu len na energetické úspory, dbajte aj na akustickú pohodu. Betónové podlahové konštrukcie v prízemí aj podkroví a zodpovedajúca zvuková izolácia posúvajú latku celkovej akustiky v domoch HAAS FERTIGBAU na najvyššiu možnú úroveň.

Pevná cena drevodomu

HAAS FERTIGBAU garantuje pevnú cenu.

Nezaplatíte ani o euro viac. Spolu s tým zaistí veľmi výhodný splátkový kalendár, možnosť financovania hypotékou, stavebným sporením alebo kombináciou viacerých finančných produktov.

Drevodomy - vysoký štandard a kvalita

Čo je inde za príplatok, je u HAAS FERTIGBAU štandard.

Napríklad nové spôsoby zateplenia, nové konštrukčné prvky, nové typy povrchových úprav aj nové druhy technologického vybavenia sú štandardnou súčasťou rodinných domov. Rovnako je v základnej cene aj projektová dokumentácia domu.

Certifikovaná stavba drevodomov

HAAS FERTIGBAU je garancia kvality.

HAAS FERTIGBAU je v obraze, vždy vie o najnovšom vývoji a trendoch v oblasti drevostavieb. Je totiž členom všetkých dôležitých tuzemských i zahraničných združení a asociácií pre montované stavby.

Tradičná stavba drevodomov

HAAS FERTIGBAU má dlhú tradíciu vo výstavbe montovaných drevostavieb.

HAAS FERTIGBAU má dlhú tradíciu vo výstavbe montovaných drevostavieb. Výrobná firma HAAS FERTIGBAU Chanovice sa navyše v devädesiatich rokoch 20. storočia stala súčasťou rozsiahleho európskeho firemného koncernu Haas Group so sídlom v bavorskom Falkenberg - teraz sa tak môže oprieť o zázemie všetkých pobočiek po celej Európe a o podporu niekoľkých tisícov zamestnancov.

KATALÓG ALEBO CENOVÁ PONUKA NA MIERU?

Aktuálny katalóg, konzultácia s odborníkom a rýchla cenová ponuka.