Montované drevodomy HAAS FERTIGBAU, montované domy

Chystáte sa stavať dom? Využite dotácie na obnoviteľné zdroje energie.

Využite dotácie na zelenú energiu a získajte príspevok až 3 400€ na tepelné čerpadlo, alebo 1 750€ na slnečné kolektory.

Drevostavby HAAS FERTIGBAU

Ľudia veria drevostavbám. A veria aj nám.

Postoj ľudí k drevostavbám sa mení. Niektorí naši zákazníci s nami postavili dva i tri domy.

Takýchto klientov síce nie sú desiatky, ale to, že sa k nám vracajú, je jednoznačným dôkazom, že sú spokojní nielen s našou firmou, ale aj s technológiou drevostavieb.

Klasický rodinný dom dobrá cena Ľudia skrátka drevostavbám čoraz viac veria. A hlavne - veria nám.

HAAS FERTIGBAU - rozmanitosť drevostavieb

Vedľa rodinných domov pod našimi rukami stále častejšie rastú aj materské škôlky, stavby športových a voľnočasových areálov či budovy pre podnikateľskú činnosť.

Vyhovieme pri akomkoľvok dopyte - dlhodobo staviame ako jednoduché domy, tak aj bývanie pre najnáročnejších klientov.

Drevostavby spĺňajú všetky parametre súčasných stavieb. Sú synonymom zdravého, kvalitného, ​​rýchleho a moderného bývania.

Preto sa napokon na drevo vsádza v Škandinávii, Nemecku či Rakúsku.

A preto by sme na ne mali vo väčšej miere vsádzať aj my na Slovensku. Zvlášť keď si vďaka ponuke firmy HAAS FERTIGBAU môžete svoju drevostavbu prispôsobiť doslova k obrazu svojmu.

Detailne navrhnutý dom

Príďte si s nami porozprávať o tom, ako chcete žiť. A nerobte kompromisy. Pomôžeme vám navrhnúť Váš domov do všetkých detailov, vďaka ktorým si v ňom užijete každý deň.

Môžete byť bez starostí, o všetko sa postaráme. Prevedieme Vás celým procesom a na konci vám dáme kľúč od vysnívaného domova.

Drevodom - akcia a cena, cenník Na Vás už bude len jediné - bývať.

Každý klient dostáva v HAAS FERTIGBAU niečo navyše - nielen kvalitu a technologickú vyspelosť samotných drevostavieb, ale ako pridanú hodnotu i kultúru predaja a rad služieb.

Či už ide o pomoc pri vybavovaní všetkej administratívy, hypotéky, prípadne úveru, s vhodným umiestnením domu do terénu a pod. Postaráme sa o základovú dosku, vybudovanie prípojok, ale napríklad aj o vysnívaný bazén, pergoly, terasy či altánky.

Postoj ľudí k drevostavbám sa mení. Vedia o nich viac a poznajú ich prednosti.

15 dôvodov, prečo stavať s HAAS FERTIGBAU

Drevo a stavby z dreva

Drevo je ideálny stavebný materiál.

Drevostavby majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a lepšiu mikroklímu. Výhodná je aj rýchlosť výstavby. Stavby z dreva sú trvalé, veď najstaršie dochované drevostavby sú zo 7. storočia. Zároveň je drevo prirodzene obnoviteľnou surovinou, čo hrá veľkú úlohu v programe trvalo udržateľného rozvoja.

Nízkoenergetické domy

Domy HAAS FERTIGBAU majú už v základnom vyhotovení nízku spotrebu energie.

Napr. vďaka bezkonkurenčnej izolačnej stene Thermo-Protect Premium s hrúbkou 34,3 cm získate koeficient prestupu tepla v hodnote vynikajúcich U = 0,14 W / m2K. Šetrite drahú energiu aj v mrazivých zimných dňoch a ponechajte si teplo doma. Váš dom sa navyše neprehreje ani v žeravých letných horúčavách.

PEFC - Certifikát o pôvode dreva

HAAS FERTIGBAU používa len drevo, o ktorom vie všetko.

Pozná jeho rodokmeň, vie, odkiaľ pochádza. Aj preto si v HAAS FERTIGBAU na kvalitu dreva môžete staviť. Ako jedna z mála firiem na trhu stále používa certifikované drevo PEFC. Na Slovensku je aktuálne "hitom" použitie poškodeného kalamitného dreva len z dôvodov nízkych cien. Toto sa Vám u nás garantovane nestane!

Montované domy, dobrá cena

Používa výhradne tie najkvalitnejšie stavebné materiály.

Cieľom HAAS FERTIGBAU je bezchybné fungovanie rodinného domu do budúcnosti. Preto používa výhradne tie najkvalitnejšie stavebné materiály, prvky a konštrukcie (napríklad viacvrstvové opláštenie stien či monolitické podlahové konštrukcie) a prepracované certifikované systémy.

Variabilná stavba domu

Stavebný systém HAAS FERTIGBAU je variabilný.

Umožňuje kvalitnú výstavbu drevostavieb v rôznom rozsahu od dodávky kompletne na kľúč cez takmer hotový dom s dokončenými inštaláciami a základmi, podlahovými konštrukciami, hrubú stavbu až po zabezpečenie jednotlivých stavebných dielcov. Konečný rozsah dodávky je na Vás.

Individuálny návrh domu architektom

HAAS FERTIGBAU má rozsiahlu ponuku typových domov.

Ale samozrejmosťou je aj stavba domu podľa individuálneho návrhu klientov či architektov. Typové domy zahŕňajú jednoposchodové bungalovy či rodinné domy s prízemím a obytným podkrovím. Všetky možno pritom upraviť podľa priania.

Drevodom s dlhou životnosťou

Naše drevostavby majú dlhú životnosť.

Sú známe tisíce drevených stavieb, ktoré už existujú niekoľko storočí. Tiež systém HAAS FERTIGBAU je navrhnutý pre viac generácií, aby mohli v drevostavbách stráviť svoj život aj Vaši potomkovia.

Záruka statika drevodomu

Záruka na statiku domu je 30 rokov.

Vďaka preverenému a kvalitnému systému, jeho dokonalému spracovaniu a mnohoročných skúseností z realizovanej výstavby si HAAS FERTIGBAU môže dovoliť veľkorysú garanciu.

Montovaný dom, dobrá cena

Drevostavby sú rýchlo pripravené na bývanie.

Kým murované stavby musia veľa mesiacov vysychať, do drevostavby sa môžete nasťahovať prakticky okamžite. Výstavba pritom trvá len tri mesiace.

Odhlučnenie drevodomu

Perfektné odhlučnenie je doménou drevostavieb HAAS FERTIGBAU.

Nemyslite pri stavbe domu len na energetické úspory, dbajte aj na akustickú pohodu. Betónové podlahové konštrukcie v prízemí aj podkroví a zodpovedajúca zvuková izolácia posúvajú latku celkovej akustiky v domoch HAAS FERTIGBAU na najvyššiu možnú úroveň.

Pevná cena drevodomu

HAAS FERTIGBAU garantuje pevnú cenu.

Nezaplatíte ani o euro viac. Spolu s tým zaistí veľmi výhodný splátkový kalendár, možnosť financovania hypotékou, stavebným sporením alebo kombináciou viacerých finančných produktov.

Drevodomy - vysoký štandard a kvalita

Čo je inde za príplatok, je u HAAS FERTIGBAU štandard.

Napríklad nové spôsoby zateplenia, nové konštrukčné prvky, nové typy povrchových úprav aj nové druhy technologického vybavenia sú štandardnou súčasťou rodinných domov. Rovnako je v základnej cene aj projektová dokumentácia domu.

Certifikovaná stavba drevodomov

HAAS FERTIGBAU je garancia kvality.

HAAS FERTIGBAU je v obraze, vždy vie o najnovšom vývoji a trendoch v oblasti drevostavieb. Je totiž členom všetkých dôležitých tuzemských i zahraničných združení a asociácií pre montované stavby.

Tradičná stavba drevodomov

HAAS FERTIGBAU má dlhú tradíciu vo výstavbe montovaných drevostavieb.

HAAS FERTIGBAU má dlhú tradíciu vo výstavbe montovaných drevostavieb. Výrobná firma HAAS FERTIGBAU Chanovice je súčasťou európskeho koncernu Haas Group so sídlom v bavorskom Falkenbergu. Môže sa tak oprieť o zázemie po celej Európe a podporu niekoľkých tisícov zamestnancov.

Akciové drevodomy, drevodom akcia

Akčné ponuky - nové domy za zvýhodnenú cenu

Nové drevodomy za zvýhodnenú cenu.

Viac info

Bungalov na kľúč

Bungalovy - prízemné drevostavby

Bungalovy HAAS FERTIGBAU sú komfortné jednoposchodové drevostavby, ktoré Vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným vyhotovením a úsporným členením priestoru.

Viac info

Poschodové drevodomy

Poschodové domy

Bungalovy HAAS FERTIGBAU sú komfortné jednoposchodové drevostavby, ktoré Vás na prvý pohľad zaujmú svojím moderným vyhotovením a úsporným členením priestoru.

Viac info

Montované drevostaby podľa účelu:

Nízkoenergetické domy

Rodinné domy

Prvotriedna kvalita drevostavieb so zárukou 30 rokov na statiku a 3 roky na celý dom. 
Rýchlosť výstavby vďaka precíznemu nemeckému systému. Férový prístup vďaka transparentným zmluvným podmienkam a cenovej politike (garancia pevných cien). Chcete stavať dom bez starostí? Máme pre Vás riešenie.

Stavba materských škôl

Materské školy

Chcete mať novú materskú školu postavenú vo veľmi krátkom čase? A možnosť užívať objekt ihneď po jeho dokončení?

Certifikovaný stavebný systém montovanej drevostavby HAAS FERTIGBAU to umožňuje. Nízka energetická náročnosť postavenej škôlky a tým značná úspora nákladov na ich vykurovanie a budúcu prevádzku je pre Vás určite rovnako dôležitá.

KATALÓG ALEBO CENOVÁ PONUKA NA MIERU?

Aktuálny katalóg, konzultácia s odborníkom a rýchla cenová ponuka.